Lotnictwo to specjalistyczna i wymagająca branża, która powinna mieć możliwość garażowania statków powietrznych w jak najlepszych warunkach. Bardzo dobrym rozwiązaniem są hangary lotnicze wykonane ze stali, ponieważ to konstrukcje solidne, stabilne, wytrzymałe i odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Taki obiekt może służyć nie tylko do garażowania helikopterów, śmigłowców czy samolotów, ale także do przechowywania sprzętu lotniczego i wykonywania bieżących napraw i konserwacji.

Hangary od doświadczonego producenta

Decyzja o wyborze Wykonawcy wcale nie należy do łatwych. Najważniejszym priorytetem powinna być najwyższa jakość, a taką oferuje firma Kobexstal. Producent proponuje sprawdzone i funkcjonalne rozwiązania, takie jak szerokość hali do 18 m przy dowolnej długości budynku. Rozwiązanie to jest bardzo praktyczne w przypadku wykorzystania hali na obiekty serwisowe i hangarowe dla mniejszych statków powietrznych, takich jak helikoptery, szybowce czy awionetki. Dzięki wyeliminowaniu połączeń spawanych na rzecz śrubowych i ograniczeniu ciężaru i gabarytów elementów stalowych transport i montaż konstrukcji jest szybszy i łatwiejszy.

Jakie rozwiązania proponujemy?

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań rozstaw ram może wynosić nawet 12 m, co pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni, tak ważnej w branży lotniczej. Proponujemy różne, estetyczne rodzaje obudowy, która może być z płyty warstwowej z wypełnieniem z poliuretanu lub z wełny mineralnej, posiadającej doskonałe właściwości termoizolacyjne lub z blachy trapezowej. Konstrukcję zabezpieczamy różnymi sposobami. Malowana jest farbami epoksydowymi lub poliuretanowymi, ocynkowana ogniowo lub malowana farbami cynkowymi. Wszystkie te rozwiązania zapewniają doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne. Ponadto stosujemy farby ogniochronne, które zabezpieczają konstrukcję przed ogniem – sprawdź sam: https://kobexstal.pl/pl/hale/hangary-lotnicze/

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Tworzymy hangary od podstaw w sposób kompleksowy, który obejmuje profesjonalny projekt, produkcję konstrukcji, jej zabezpieczenie oraz montaż na placu budowy. Wykonujemy fundamenty i posadzki na każdym terenie, w tym na obszarach zagrożonych występowaniem klęski żywiołowej, ponieważ nasz system konstrukcyjny można szybko dopasować do wszelkich wymagań i okoliczności. Oferujemy szerokie bramy, okna i świetliki ściśle dopasowane do indywidualnych wymagań.

Budujemy hangary od podstaw, które cechują się dużym stopniem funkcjonalności i estetyki. To obiekty stabilne, wytrzymale i bezpieczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here