Coraz większą popularność zyskuje obecnie dieta pudełkowa, które polega na tym że dostarczane są do nas do domu, lub też do biura. Można wybierać różne zestawy mogą być to po postu zestawy dietetyczne.

Składniki są pakowane z elementami chłodzącymi i wysyłane bezpośrednio przez kuriera rano lub wieczorem w określone miejsce, można oczywiście dobrać także datę dostawy. Ponieważ towary są świeże, w tym produkty mleczne, mięso i ryby, musisz mieć możliwość przyjęcia paczki w wybranym dniu. Musisz więc być w domu lub mieć dużą lodówkę w domu lub biurze, aby schłodzić składniki. Często dieta składa się z pięciu posiłków dziennie, dzięki czemu będzie działała odchudzająco. Wielu dietetyków zaleca jedzenie codziennie 5-6 posiłków. Wiele osób spożywa dziennie 3-4 posiłki, co nie jest najlepszym pomysłem. Lepiej jeść mniej a częściej, klienci mogą zamawiać posiłki z diety nisko węglowodanowej, ale także bezglutenowe i wegetariańskie. Opakowanie posiada opis poszczególnych składników, klienci otrzymują naczynia w tekturowym pudełku wraz z odpowiednimi instrukcjami przygotowania i podania. Są one również oznaczone jako zimne lub ciepłe, dzięki czemu wiemy które dania należy podgrzać. Poszczególne posiłki mogą także uwzględniać różnego rodzaju alergie, przykładowo na orzechy, czy też znajdziemy diety dla wegan ale z uwzględnieniem ryb.

Oczywiście w zależności od naszych potrzeb możemy wybrać ilość kalorii jakie będą dostarczane codziennie w posiłkach.

Składniki

Przykładowo osoby n diecie mogą wybrać zawartość 1200 czy 1500 kalorii, a osoby uprawiające sport wybiorą posiłki o zawartości 2500 kalorii. Można także zamówić dietę niskowęglowodanową. Jest to dieta w której unika się dużych ilości pieczywa białego czy też makaronów. W tego rodzaju diecie znajdziemy dużą ilość warzyw. Obecnie wiele osób wybiera catering dietetyczny kielce jest miastem w którym znajdziemy dostawcę diety pudełkowej. Dzięki temu nie będziemy musieli liczyć kalorii, czy też gotować specjalnych posiłków. Wystarczy po prostu jeść to co otrzymamy z lokalu gastronomicznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here