Kiedy kobieta rodzi dziecko, na pierwsze miejsce wysuwają się przede wszystkim potrzeby maleństwa. Mama poświęca mu całą swoją uwagę, troszczy się o niego i pielęgnuje najlepiej jak potrafi. Najlepsze co może mama dać swojemu nowo narodzonemu dziecku, jest mleko z piersi. To najzdrowszy i najbardziej naturalny pokarm dla dziecka. Jednak karmienie piersią przysparza czasem niewielkich niedogodności, dlatego każda matka powinna się zaopatrzyć w staniki dla karmiących, by mogła w sposób wygodny i dyskretny karmić swoje niemowlę, kiedy tylko dziecko będzie tego wymagać.

Biustonosze przystosowane do karmienia piersią

W sklepach z odzieżą i bielizną dla kobiet ciężarnych i świeżo upieczonych mam, można znaleźć bardzo duży wybór biustonoszy do karmienia, w każdym rozmiarze i kolorze. Biustonosze do karmienia są wykonane z delikatnej i miękkiej bawełny, która w żaden sposób nie podrażni delikatnej skóry dziecka w czasie karmienia. Bawełna ta posiada wszelkie niezbędne atesty, które gwarantują jej jakość. Taka miękka bielizna bez fiszbin, wypełniaczy i usztywniaczy, jest bardzo wygodna dla kobiet karmiących. Praktycznie nie czuć jej na ciele, a jednocześnie jest doskonałym zabezpieczeniem na sytuację, gdy pokarm z piersi będzie się sączył poza karmieniem. Do miseczek biustonosza matki dodatkowo wkładają specjalne wkładki, które wchłaniają nadmiar pokarmu, w sposób bardzo dyskretny i niezauważalny.

To, co odróżnia biustonosz do karmienia od zwykłego biustonosza, to specjalna zakładka, która znajduje się na każdej miseczce. Zakładkę tę można szybko odpiąć i zsunąć z piersi na czas karmienia, bez konieczności ściągania całego biustonosza. Mamy bardzo sobie chwalą tego typu udogodnienia, bo dzięki nim mogą karmić swoje dzieci w każdym miejscu i o każdej porze, wygodnie, komfortowo i dyskretnie. Biustonosze do karmienia, dostępne są w bogatej ofercie kolorystycznej, dzięki temu można je łatwo dopasować do odzieży wierzchniej. Bieliznę dla kobiet karmiących, można kupić w sklepie stacjonarnym, a także w sklepie internetowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here