Męskie perfumy Paco Rabanne 1 Million, opracowane przez Michela Girarda, Oliviera Pescheux i Christophe Raynauda, wywołały ogromne poruszenie, gdy pojawiły się w 2008 roku. Odniósł natychmiastowy sukces, a młodzi ludzie ze wszystkich środowisk dosłownie walczyli, aby zdobyć butelkę. Obecnie, ponad dziesięć lat od premiery, Paco Rabanne 1 Million jest tylko nieco mniej popularny. W końcu jest to wspaniały zapach i przez lata był noszony przez Milliony osób.

Paco Rabanne 1 Million – kompozycja

Rozpoczynając od bursztynu, pikantnych i drzewnych nut, Paco Rabanne 1 Million ma naprawdę zjawiskowy zapach. Nuty głowy to: grejpfrut, blood orange i mięta. Słodko-gorzki grejpfrut, pomarańcza i ostra mięta uzupełniają linię głowy Paco Rabanne 1 Million, która z czasem staje się nieco łagodniejsza. Ostre miętowe uczucie kontrastuje z gorzką łagodną cytrusową przyprawą. Co więcej, głowa bardzo przypomina dobrze wykonane „klasyki”, biorąc pod uwagę gorzkie, słodkie i cytrusowe nuty. Nuty serca to: neroli, róża, cynamon i gałka muszkatołowa. Dzięki płynnemu przejściu nuta głowy z czasem ustępuje, odsłaniając bogate i słodkie nuty serca. Cukrowa cytrusowa nuta neroli łączy linie serca i głowy. Tymczasem kwiatowe nuty róży kontrastują z ciepłym cynamonem i żywą przyprawą gałki muszkatołowej. Są one dopełnione o prawdziwie czarujący zapach. Nuty bazy to: paczula, drzewo agrowe i labdanum. Ujawnia ona również skórzany akord stworzony przez labdanum i żywiczne nuty drzewa agarowego. Ziemiste, pikantne labdanum oddziałuje również z nutą paczuli, która tworzy prawdziwie odurzające wykończenie.

Jak długo utrzymuje się Paco Rabanne 1 Million?

Jako mocny i pełen woni zapach, imponujące jest to, że Paco Rabanne 1 Million tworzy płynne przejścia między swoimi fazami. W rzeczywistości nuty ostrożnie przechodzą jeden po drugim z przemyślaną i obliczoną strukturą. Paco Rabanne 1 Million to mocne i bardzo wytrzymałe perfumy, które można wyczuć z odległości. Niezwykle silny zapach o długiej żywotności, utrzymuje się przez cały dzień lub noc. W związku z tym zaleca się ostrożność przy stosowaniu, ponieważ gorzkie żywiczne nuty mogą łatwo stać się przytłaczające, jeśli są zbyt skoncentrowane w jednym miejscu. Przy umiejętnym stosowaniu perfum, nie mamy oczywiście powodów do obaw.

Kiedy najlepiej używać Paco Rabanne 1 Million?

Paco Rabanne 1 Million to zdecydowanie zimowy zapach, który można nosić również w miesiącach jesiennych. Pikantny bukiet żywicy i cytrusów przypomina chłodne, świąteczne wieczory. Bez obaw można go również nosić na początku wiosny. Takie perfumy mogą być również dobrym wyborem na późne letnie noce spędzane w klubach na wybrzeżu. Jak wspomniano wcześniej, kompozycja została zaprojektowana specjalnie dla młodszych mężczyzn. Co więcej, najlepszą porą dnia, kiedy najlepiej nosić Paco Rabanne 1 Million, jest wieczór i noc. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać go jako codzienny, swobodny zapach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here