Chrzest Święty to uroczystość jedyna w swoim rodzaju. W ten szczególny dzień wokół dziecka gromadzą się członkowie rodziny i bliscy. Zgodnie ze zwyczajem celebrowanie przyjęcia tego sakramentu wiąże się z obdarowaniem malca efektownym upominkiem. Jakie prezenty na Chrzest sprawdzą się najlepiej? Spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie, biorąc pod uwagę 5 różnych możliwości. Z naszą pomocą uda Ci się wybrać pamiątkę, która zrobi wrażenie!

Gdzie kupić prezenty na Chrzest?

Pełne uczuć upominki znajdziesz na stronie Prezenty na Chrzest. Zostały podzielone na kategorie, więc wygodnie przejrzysz dostępne produkty. Prezent dla dziecka z okazji Chrztu powinien być niezwykłą pamiątką. To nie ulega wątpliwościom. Wykorzystaj możliwość personalizacji. Dodaj grawer lub nadruk. Upominki od serca zostaną z maluchem na całe życie.

Idealny prezent na Chrzest – sztućce z grawerem

sztućce z grawerem

Pamiątka Chrztu Świętego o praktycznym charakterze to coraz częściej wybierana opcja. Pięknym upominkiem tego typu są sztućce z grawerem. Zestaw składa się z czterech sztućców z wytłoczonymi zwierzątkami. Na nich pojawi się grawer z imieniem dziecka. Całość starannie zapakowana w drewniane pudełko z nadrukiem będzie gotowym do wręczenia upominkiem. Takie pamiątki Chrztu sprawdzą się jako prezent od rodziców chrzestnych.

Ponadczasowa pamiątka Chrztu Świętego – medalik z grawerem

Wiele osób, wybierając prezent na Chrzest Święty, stawia na klasyczną biżuterię. Medalik z grawerem i wizerunkiem Matki Boskiej będzie piękną pamiątką od dziadków. Na odwrocie medalika w kształcie serca zostanie wygrawerowane imię dziecka. Pamiątkowy podarunek w eleganckim pudełku, ozdobionym dedykacją, zostanie z malcem na lata. Personalizowana biżuteria z biegiem czasu zyska sentymentalnego znaczenia.

Oryginalny prezent na Chrzciny – ramka ze srebrną łyżeczką

ramka ze srebrną łyżeczką

Zależy Ci na tym, aby Twój prezent na Chrzest był zupełnie inny niż wszystkie? Możesz więc postawić na pamiątkę w oryginalnej formie. Ramka ze srebrną łyżeczką to piękny podarunek, który upamiętni ten szczególny dzień i ozdobi pokój maluszka. Sprawdzi się zarówno jako prezent na Chrzciny dla chłopca i dziewczynki. Zdobiąca upominek personalizacja wewnątrz ramki będzie zawsze przywoływać towarzyszące uroczystości emocje.

Wyjątkowy prezent na Chrzest – bransoletka z imieniem

Kolejnym z naszych pomysłów na prezent na Chrzest jest ponownie element biżuterii. Bransoletka z grawerem sprawdzi się idealnie jako upominek na Chrzest dla dziewczynki. Na prezencie pojawi się imię dziecka, co nada pamiątce osobistego charakteru. Personalizacja zostanie umieszczona także na laminowanej tabliczce wewnątrz pudełka. Taki prezent na Chrzciny dla dziewczynki zdecydowanie wyróżni się wśród upominków

Prezenty na Chrzest dla chłopca i dziewczynki z personalizacją – biblia dla dzieci

Warto pamiętać, że prezenty na Chrzciny, które postrzegamy jako bardzo tradycyjne, mogą także przybrać oryginalną formę. Biblia w szkatułce z nadrukiem będzie idealnym upominkiem od chrzestnej lub chrzestnego. Pokaż swoje zaangażowanie w duchowy rozwój maluszka. Kolorowe ilustracje pomogą dziecku poznać biblijne opowiadania. Na drewnianym pudełku będzie widniało zdjęcie maleństwa oraz dedykacja.

Pamiątki Chrztu z personalizacją

Skorzystaj z oferty strony Prezenty na Chrzest, gdzie znajduje się szeroki wybór oryginalnych prezentów. Zarówno dziecko, jak i rodzice z pewnością docenią Twoje zaangażowanie. Pamiątki na Chrzest to doskonały sposób, by zachować wspomnienie tego niezwykle ważnego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here