Firma Computer Controls działa od 2013 roku i swoim zasięgiem obejmuje także Szwajcarię oraz inne kraje Europy Wschodniej. W Szwajcarii Computer Controls AG powstało w 1971 roku, a od 1991 roku działa w obecnej formie.

Komponenty elektroniczne

Jest to wiodący Dystrybutor elektroniki związanej głównie z komponentami i aparaturą pomiarową. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w Europie działa aż 10 oddziałów, które swoim zasięgiem obejmują łącznie 21 krajów. Głównym zadaniem Computer Controls w Polsce jest dystrybucja oprogramowania dla elektroników. Dystrybucja komponentów elektronicznych cieszy się w ostatnich latach naprawdę dużym zainteresowaniem i można na tym zarobić spore pieniądze. Warto podkreślić, że firma zajmuje się także organizacją szkoleń i konsultacji, które dotyczą dystrybucji elektroniki. Dystrybutor elektroniki współpracuje z wiodącymi producentami z branży elektronicznej, takimi jak: Maxim, Dassault Systems, Altium, Powertip, Silergy, Raltron oraz Keysight. Baza klientów jest złożona z najważniejszych firm w obszarze mechatroniki oraz telekomunikacji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Computer Controls to jedyny autoryzowany dystrybutor oprogramowania Altium Designer w Polsce.

Wsparcie techniczne

Oprócz tego udziela wsparcia technicznego i szkoleń dla użytkowników tego oprogramowania. Dystrybucja oprogramowania skupia się przede wszystkim na Altium Designer, czyli flagowym produkcie firmy Altium. Jest to zaawansowana aplikacja, która łączy w sobie wszystkie niezbędne narzędzia do projektowania PCB. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że program pomaga stworzyć równiez dokumentację produkcją. Firma Computer Controls jest złożona z wykwalifikowanej oraz doświadczonej kadry, która posiada obszerną wiedzę na temat elektroniki oraz dystrybucji elektroniki. Jest to zagwarantowane dzięki licznym szkoleniom, w których mogą uczestniczyć pracownicy. Obsługa klienta i świadczone usługi zawsze są na najwyższym poziomie i raczej nie ma się w tej kwestii do czego przyczepić. Computer Controls ma w swojej ofercie także wiele podzespołów elektronicznych, które obejmują głównie układy firmy Silicon Laboratories oraz Maxim Integrated. Należy mieć na uwadze, że komponenty elektroniczne można zamawiać przez internet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here