Opanowanie umiejętności robienia codziennego makijażu, takiego, który ma ukazywać nas w korzystnym świetle w pracy czy na uczelni, to wcale nie aż tak trudna sprawa. W zupełności wystarczy kilka szybkich czynności. Zakładając, że wcześniej zaopatrzyliśmy się w dobrej jakości kosmetyki. A do takich należy podkład Fit Me!

Makijaż na co dzień – krok po kroku

Podkład stanowi bazę każdego, w tym codziennego make-upu. Nakłada się go w kierunku od nosa ku policzkom oraz skroniom. Wystarczy kosmetyk delikatnie wklepać. Najlepiej jest wykorzystać do tego gąbeczkę. Następnie sięgamy po korektor (koniecznie o ton jaśniejszy od podkładu). Korektora można sporo nałożyć, trzeba tylko pamiętać, żeby był porządnie roztarty. Dlatego najpierw dobrze jest nanieść go punktowo na policzki, czoło i brodę. Kolejny krok to róż, który odświeża buzię. Róż nakładamy subtelnie, w niedużej ilości, na szczyty kości policzkowych. Po czym, żeby utrwalić to, co dotychczas zrobiliśmy, nanosimy puder, dalej bronzer (posłuży do konturowania i optycznego wysmuklenia twarzy) oraz rozświetlacz (na czubek nosa, kości policzkowe i łuk kupidyna). Następnie sięgamy po cienie do powiek: klasyczne – takie jak brązy bądź zieleń, pomarańcz czy niebieski, jeżeli mamy na sobie letnią kreację. W ten sposób zostaje nam jeszcze tylko wytuszowanie rzęs oraz pomalowanie ust pomadką lub matową szminką.

Podkład Fit Me!, ponieważ…

Nieco więcej uwagi należy poświęcić podkładowi, bo to on, już na starcie, zadecyduje o powodzeniu lub porażce naszego przedsięwzięcia. Kosmetykiem wartym wypróbowania jest podkład Fit Me! Produkt nie dość, że matuje, to jeszcze wygładza pory. Sprawdzi się w przypadku różnych rodzajów skóry oraz pomoże twarzom o nierównym kolorycie. Co ważne, podkład Fit Me! dostępny jest w dwunastu odcieniach. Jednak, zanim się na któryś zdecydujemy, upewnijmy się, że dany odcień pasuje do skóry naszej twarzy. Jak to zrobić? Nakładamy niewielką ilość kosmetyku na szyję przy linii żuchwy i wybieramy odcień, który wygląda naturalnie i najkorzystniej. Błędem natomiast jest sprawdzanie koloru podkładu na dłoni. Warto o tym pamiętać.

Poza tym podkład Fit Me! jest lekki, łatwy w aplikacji i niewyczuwalny na skórze, przez co zachowujemy naturalność bez efektu maski na twarzy. Produkt ma hipoalergiczną formułę. Do tego kosmetyk nie oksyduje oraz nie pozostawia plam na skórze. Z drugiej strony, utrzymuje się na niej cały dzień. Nie bez znaczenia, szczególnie dla naszego portfela, jest też to, że mamy do czynienia z produktem wydajnym. W jaki sposób stosować podkład Fit Me oraz jaki rezultat daje, dowiecie się, oglądając filmik z serii „Make up In The City”.

Materiał partnera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here